iHealth Body Analysis Scales HS2S Memory function, Body fat analysis, Body water percentage, Muscle ratio/density analysis, Mult
- TootjadiHealth
- Mudel: HS2S
- Saadavus: 5
-
53€
iHealth Body Analysis Scales HS2S Memory function, Body fat analysis, Body water percentage, Muscle ratio/density analysis, Multiple users, Maximum weight (capacity) 180 kg, Bone mass analysis, Body Mass Index (BMI) measuring
| All | |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Brutokaal | 2.13 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 385.00 mm |
| Gross height (mm) | 48.00 mm |
| Gross width (mm) | 370.00 mm |
| Kasutajate arv | 8 kasutaja(id) |
| Keha rasvaprotsendi analüüs | Yes |
| Keha veeprotsent | Yes |
| Kehamassiindeks | Yes |
| Kehamassiindeksi (KMI) mõõtmine | Yes |
| Lihaste suhte/tiheduse analüüs | Yes |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 180 kg |
| Mälufunktsioon | Yes |
| Mitme kasutaja tugi | Yes |
| Mõõdud (l x s x k) | 306 306 26.6 mm |
| Muud funktsioonid | Bluetooth Sync, easy to install |
| Netokaal | 1.85 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 280 g |
| Producer product family | Body Analysis Scales |
| Producer product name | HS2S |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| TI weight (kg) | 0.022 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: ihealth body analysis scales hs2s memory function, body fat analysis, body water percentage, muscle ratiodensity analysis, mult, hs2s, ihealth, kaalud

